Dan nog even de overige afspraken:

  • Onderling ruilen bij verhindering
  • Zorg dat je (ruim) op tijd bent met een fluit, stopwatch en pen&papier voor de stand
  • In sportkleding
  • Heb voldoende kennis van de regels (KorfbalMasterz en bijlage met spelregelbulletin)
  • Denk aan het digitale wedstrijdformulier

  • za 18-11-17scheidsrechter
    Elburg A1-KIOS '45 A113:15Han Siemerink
    Elburg A2-Sparta (N) A212:00Adriaan Westland
    Elburg B1-Juventa B211:00Simon de Haan
    Elburg D2-DOS Kampen/Veltman D210:00Lars Kamphuis
    Elburg E4-DOS Kampen/Veltman E309:00Elise Bos
    Elburg F1-Dindoa F209:00Hetty vd Berg
    wo 22-11-17scheidsrechter
    Elburg MW1-De Meeuwen MW321:30S3
    za 25-11-17scheidsrechter
    Elburg 3-Tweemaal Zes 413:00Benji Sjardijn
    wo 29-11-17scheidsrechter
    Elburg MW2-Emmeloord MW121:30Gerhard vd Berg
    za 02-12-17scheidsrechter
    Elburg 3-Nova 413:00Wim van Riessen
    Elburg A1-Oranje Zwart A118:15Marco vd Linde
    Elburg A3-Wit-Blauw/Green Organics A217:00S3
    Elburg B1-EKC Nääs B116:00Jordi Immeker
    Elburg B2-Wit-Blauw/Green Organics B115:00Simon de Haan
    Elburg B3-Unitas/Perspectief B314:00Kees Magré
    Elburg B4-Sparta (Zw) B313:00Hanneke vd Linde
    Elburg C1-DOS '46 C412:00Rosalie Siemerink
    Elburg C2-Wit-Blauw/Green Organics C211:00Danique uit de Fles
    Elburg D1-DOS Kampen/Veltman D110:00Naomi Westland
    Elburg E1-ASVD E209:00Corinne Engeltjes
    Elburg E2-Sparta (Zw) E309:00Esther van Hooren
    Elburg E3-Sparta (Zw) E209:00Lyan de Kruijff
    za 16-12-17scheidsrechter
    Elburg 3-Dindoa 813:00Adriaan Westland
    Elburg A1-HKC (He) A118:15Han Siemerink
    Elburg A3-Sparta (N) A317:00S3
    Elburg B2-Oranje Zwart B116:00Gerhard vd Berg
    Elburg B3-Wit-Blauw/Green Organics B215:00Jarco Vlieger
    Elburg B4-Spirit B414:00Wim van Riessen
    Elburg C1-Unitas/Perspectief C213:00Lars Kamphuis
    Elburg C2-Exakwa C512:00Rosalie Siemerink
    Elburg D2-Sparta (Zw) D211:00Elise Bos
    Elburg D3-Unitas/Perspectief D410:00Hetty vd Berg
    Elburg E1-Exakwa E309:00Sabina Broekhuizen
    Elburg E2-Exakwa E609:00Fenjolien de Gunst
    Elburg E3-Hellas '63 E409:00Kaspar Bijl
    wo 20-12-17scheidsrechter
    Elburg MW2-Rood-Wit MW121:30Etienne uit de Fles
    za 06-01-18scheidsrechter
    Elburg A2-ODIK A220:10S3
    Elburg A3-Revival A119:00Marco vd Linde
    Elburg B2-DOS Kampen/Veltman B218:00Benji Sjardijn
    Elburg B3-DOS Kampen/Veltman B317:00Jordi Immeker
    Elburg B4-Devinco B316:00Naomi Westland
    Elburg C1-Dindoa C315:00Danique uit de Fles
    Elburg C2-Rood-Wit C314:00Lyan de Kruijff
    Elburg D1-De Meeuwen D313:00Hanneke vd Linde
    Elburg D2-Wit-Blauw/Green Organics D212:00Naomi Eikenaar
    Elburg D3-Sparta (Zw) D311:00Anne Dekker
    Elburg E1-Unitas/Perspectief E410:00Corinne Engeltjes
    Elburg E3-DOS Kampen/Veltman E209:00Henrieke Mulder
    Elburg E4-Oranje Zwart E209:00Jasmijn Westland
    Elburg F1-Sparta (Zw) F110:00Linde Herkert
    za 13-01-18scheidsrechter
    Elburg 3-HKC (U) 513:00Han Siemerink
    Elburg A1-Rood-Wit A110:45Simon de Haan
    Elburg B1-Dindoa B209:45Wim van Riessen
    wo 17-01-18scheidsrechter
    Elburg MW1-Oranje Zwart MW121:30S3
    wo 24-01-18scheidsrechter
    Elburg MW2-DOS '46 MW121:30Gerhard vd Berg
    za 27-01-18scheidsrechter
    Elburg A1-ZKC '19 A118:25Jordi Immeker
    Elburg A2-Nova A217:15Adriaan Westland
    Elburg A3-De Meeuwen A416:00S3
    Elburg B1-Unitas/Perspectief B215:00Kees Magré
    Elburg C1-Wit-Blauw/Green Organics C114:00Hetty vd Berg
    Elburg C2-Lemmer C113:00Jarco Vlieger
    Elburg D1-Wit-Blauw/Green Organics D112:00Lars Kamphuis
    Elburg D2-ASVD D211:00Naomi Eikenaar
    Elburg D3-ASVD D310:00Hanneke vd Linde
    Elburg E2-Unitas/Perspectief E609:00Fenjolien de Gunst
    Elburg E4-Wit-Blauw/Green Organics E309:00Sabina Broekhuizen
    Elburg F1-Wit-Blauw/Green Organics F209:00Esther van Hooren
    wo 31-01-18scheidsrechter
    Elburg MW2-DOS Kampen/Veltman MW121:30Etienne uit de Fles
    wo 07-02-18scheidsrechter
    Elburg MW1-DOS Kampen/Veltman MW221:30S3
    za 10-02-18scheidsrechter
    Elburg 3-Synergo 913:00Han Siemerink
    Elburg A1-AKC (Al) A118:15Marco vd Linde
    Elburg A3-Unitas/Perspectief A317:00Benji Sjardijn
    Elburg B1-KVZ B216:00Simon de Haan
    Elburg B2-Rood-Wit B215:00Bas Meijs
    Elburg B3-d'Ommerdieck B114:00Wim van Riessen
    Elburg B4-ODIK B313:00Henrieke Mulder
    Elburg C2-ASVD C312:00Naomi Westland
    Elburg D1-Exakwa D111:00Rosalie Siemerink
    Elburg E1-Hellas '63 E210:00Naomi Eikenaar
    Elburg E2-Hellas '63 E310:00Kaspar Bijl
    Elburg E4-Wolderwijd E109:00Anne Dekker
    Elburg F1-Rood-Wit F209:00Linde Herkert
    wo 14-02-18scheidsrechter
    Elburg MW2-Roreko MW121:30S3
    za 17-02-18scheidsrechter
    Elburg 3-EFC '58 120:20Adriaan Westland
    Elburg A2-ASVD A219:10Gerhard vd Berg
    Elburg A3-Telstar/dé Register Makelaar A218:00S3
    Elburg B2-Sparta (Zw) B217:00Marco vd Linde
    Elburg B3-Exakwa B316:00Johan van Dorp
    Elburg B4-Regio '72 B115:00Han Siemerink
    Elburg C1-Hellas '63 C214:00S3
    Elburg C2-DOS Kampen/Veltman C413:00S3
    Elburg D1-Wolderwijd D112:00Hanneke vd Linde
    Elburg D2-Oranje Zwart D111:00Hetty vd Berg
    Elburg D3-Rood-Wit D310:00Danique uit de Fles
    Elburg E3-Rood-Wit E409:00Sabina Broekhuizen
    Elburg E4-Unitas/Perspectief E509:00Lyan de Kruijff
    Elburg F1-Unitas/Perspectief F309:00Fenjolien de Gunst
    za 24-02-18scheidsrechter
    Elburg B3-Hellas '63 B213:00Benji Sjardijn
    Elburg B4-De Meeuwen B412:00Kees Magré
    Elburg D2-Exakwa D211:00Elise Bos
    Elburg D3-DOS Kampen/Veltman D310:00Esther van Hooren
    Elburg E1-Wit-Blauw/Green Organics E109:00Jasmijn Westland
    Elburg E2-DOS '46 E309:00Linde Herkert
    Elburg E3-Wit-Blauw/Green Organics E209:00Anne Dekker
    wo 07-03-18scheidsrechter
    Elburg MW1-Sparta (Zw) MW121:30Simon de Haan
    za 10-03-18scheidsrechter
    Elburg 3-De Corvers 213:00Jordi Immeker
    Elburg A1-Juventa A110:45Han Siemerink
    Elburg B1-De Meeuwen B209:45Wim van Riessen
    wo 14-03-18scheidsrechter
    Elburg MW1-ASVD MW121:30S3
    za 17-03-18scheidsrechter
    Elburg A2-Spirit A315:00Benji Sjardijn
    Elburg B2-DOS '46 B314:00Jarco Vlieger
    Elburg C1-Oranje Zwart C113:00Naomi Eikenaar
    Elburg D1-Rood-Wit D112:00Lars Kamphuis
    Elburg D3-Exakwa D411:00Rosalie Siemerink
    Elburg E1-Oranje Zwart E110:00Corinne Engeltjes
    Elburg E2-KIOS (R) E210:00Danique uit de Fles
    Elburg E3-ASVD E309:00Jasmijn Westland
    Elburg E4-Exakwa E809:00Henrieke Mulder
    Elburg F1-De Meeuwen F409:00Kaspar Bijl